İngiltere’ye Ev Taşıma

Firmamız 25 yılı aşkın geçmişinden edindiği tüm deneyim ve birikimlerini bugün yüksek oranda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla şehir içi ev taşımacılığında göstermektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

İngiltere’ye Evden Eve Nakliyat

İngiltere’ye Ev Taşıma Başarımızın en temel kaynağı sürekli olarak bağlı kaldığımız titizlik ilkesi ve müşterilerimize duyduğumuz saygıdan gelmektedir. Kurumsal ilkeleri çerçevesinde ticari hayatına devam eden kuruluşumuz teknik donanımı yüksek araç ve gereçleri ile alanında uzman bilgi ve becerisi yüksek sorumluluk sahibi personelleri ile disiplinli ve organize çalışmalarına devam etmektedir.

İngiltere’ye Eşya Taşıma

Çalışmalarımızda gösterdiğimiz bu disiplinli ve özenli hizmet anlayışı bu sektörde neden öncü firma olduğumuzun göstergesidir. Firmamız kaliteli bir taşıma işleminin en büyük faktörlerinden birinin ambalajlama işlemi olduğunu düşünmekte ve bu alanda en kaliteli ambalaj malzemelerini kullanmaktadır. Kaliteli bir için kaliteli bir ambalajlama süreci gerekmektedir. Firmamız A kalite ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınıza gelebilecek olan olası hasarı en aza indirmektedir.

İngiltere Ev Taşıma


Geniş araç filosu sayesinde 1+1 2+1 3+1 4+1 gibi değişiklik gösteren evleriniz için her boydan aracıyla hizmet vermektedir. Araçlarımızın hepsi kapalı kasalı ve özel yapımdır. Kasa içerisi özel yapım suntalı olup dış etkenlerden gelebilecek hasarı sıfıra indirmektedir. İşinde uzman deneyimli bir ekiple çalışan firmamız 25 yıllı aşkın bir geçmişe sahip olmanın farkını her alanda ve İngiltere ev taşıma müşterilerine hissetirmektedir.ve sektördeki her türlü gelişmelerin öncülerinden olan firmamız kendini her zaman geliştiren yönetim anlayışıyla siz değerli müşterilerinin tüm isteklerine çözümler üretmeye devam etmektedir.
Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçin

İngiltere’ye Ev Taşıma Fiyatları

İngiltere’ye ev taşıma fiyatlarıMinimumOrtalama
1+0 Ev Taşıma Fiyatı2600 Euro2600 Euro
1+1 Ev Taşıma Fiyatı2950 Euro3300 Euro
2+1 Ev Taşıma Fiyatı3750 Euro3900 Euro
3+1 Ev Taşıma Fiyatı3900 Euro6100 Euro

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir